Uvod

O firmě...

Vítejte na našich webových stránkách!

Poskytujeme komplexní služby v oborech vodoinstalatérství a topenářství. Nejen v Jihomoravském kraji, nýbrž i po celé ČR. Komplexně vybavíme rodinné, bytové domy a průmyslové objekty, včetně jejich rekonstrukcí.

Snažíme se neustále zkvalitňovat naše služby. A to získáváním nejnovějších informací, pořizováním modernějšího vybavení a zejména komunikací se zákazníkem.

Veškeré námi navržené a používané zboží splňuje nejpřísnější kritéria pro použití jak v domácnostech, tak ve ztížených pracovních podmínkách dle požadavků norem.

Pokud je zákazník spokojen a doporučí naše služby novým zákazníkům, jsme schopni se mu odvděčit bezplatným servisem nebo jinou výhodou. Vše záleží na rozsahu prací.
Profesionalita

Naši odborníci na vodoinstalaci jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti v oblasti instalace, údržby a opravy vodovodních a kanalizačních systémů, a to včetně moderních technologií a materiálů, abychom zajistili spolehlivou a kvalitní službu pro naše klienty.

Spolehlivost

Dbáme na dodržování zavazků vůči zákazníkům, tzn. naše služby jsou dodany všas a v kvalitě, kterou jsme slíbili. Spolupracujeme jen se silnými partnery. Dbáme na dodržování předepsaných bezpečnostních a kvalitativních standardů, aby zákazník mohl mít důvěru v naši práci a spokojenost s výsledky.

Dlouhodobé zákaznické vztahy

Dlouhodobé zákaznické vztahy jsou pro nás v oblasti vodoinstalace klíčové a snažíme se je budovat tím, že poskytujeme vynikající služby a pečujeme o zákazníky v každé fázi projektu, od první konzultace až po dokončení práce a údržbu. Snažíme se být vždy flexibilní a přizpůsobit se potřebám zákazníka, abychom vytvořili dlouhodobý vztah založený na spolupráci a důvěře.

Výhodné ceny

Ceny jsou velmi konkurenceschopné a jsou navrženy tak, aby byly přístupné pro každého. Vždy se snažím najít nejlepší řešení pro Vaše potřeby a požadavky.

Flexibilita

Díky nejmodernějšímu nářadí a zkušeným pracovníkům jsme flexibilní a dokážeme se přizpůsobit Vašim potřebám. Speciální požadavky? Stačí nam to říct a pomůžeme najít řešení!

Komunikace

Komunikace se zákazníkem je pro nás klíčová. Vždy se snažíme komunikovat jasně a přesně, aby měl zákazník přehled o krocích našeho procesu. Snažíme se naslouchat potřebám zákazníka a odpovídat na jeho dotazy a připomínky v průběhu zakázky, aby byl maximálně spokojený.

Expert Therm © 2023. All Rights Reserved. uCoz
Zavřít